Zalety urządzeń do czyszczenia parą

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz parownicy, jak często i do czego będziesz jej używać, czy nie będzie to strata pieniędzy i niepotrzebny przedmiot w domu, to ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie.

Dlaczego warto czyścić parą?

Parownica karcher ze sklepu Erpixkarcher24.pl pozwala zaoszczędzić co najmniej trzykrotnie więcej czasu na czyszczenie. Woda nagrzewa się w zbiorniku przez 8 minut, po czym można czyścić bez przerwy przez około 40 minut.

Urządzenie do czyszczenia parą świetnie nadaje się do czyszczenia podłóg i ścian wyłożonych płytkami, okapów kuchennych, zlewów, toalet, luster, wanien i kabin prysznicowych. Jego różne dysze umożliwiają czyszczenie szkła, ceramiki, powierzchni emaliowanych i chromowanych, a także urządzeń ze stali nierdzewnej.

Parownice karcher skutecznie czyszczą fugi między płytkami, oszczędzając czas i wysiłek, a w przeciwieństwie do detergentów nie pozostawia smug na płytkach. Usuwa kamień z instalacji wodno-kanalizacyjnych, płytek i szkła, dlatego szczególnie nadaje się do łazienki i kuchni.

Neutralizacja zapachów i czyszczenie ubrań

Neutralizuje zapachy. Jeśli masz na przykład psa, ten oczyszczacz parowy usunie nieprzyjemne zapachy z dywanów i mebli tapicerowanych. Parzy Twoje ubrania dzięki specjalnej dyszy do tkanin. Pomarszczona koszulka zostaje wygładzona w ciągu zaledwie 1 minuty. Doskonale czyści zamszowe buty.

Efekt nadmiernych oczekiwań

Nie spodziewaj się, że dzięki temu wspaniałemu urządzeniu w 10 minut pozbędziesz się brudu, pleśni, tłuszczu i kamienia, które gromadziły się w Twoim domu przez dziesięciolecia. Myjnia parowa pomoże Ci dostać się do trudno dostępnych miejsc bez użycia chemikaliów, ale może też być nieco kłopotliwa przy pierwszym czyszczeniu.