Jak skutecznie pozbyć się kurzu i roztoczy z domu.

odkurzacz karcher piorący

Utrzymanie porządku w domu to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia, zwłaszcza gdy mieszkańcami są dzieci i alergicy, lub gdy w mieszkaniu znajdują się zwierzęta. Najskuteczniejszym sposobem pozbycia się kurzu i roztoczy są odkurzacze Karcher piorące, które znajdą zastosowanie zarówno w przypadku paneli, terakoty, jak i podłóg pokrytych wykładzinami i dywanami.

Odkurzacz z zastosowaniem filtra wodnego

Odkurzacz piorący Karcher jak ten na erpixkarcher24.pl sprawdzi się praktycznie w każdym domu. Dzięki dostosowanym akcesoriom można go wykorzystać zarówno do odkurzania na sucho, jak i na mokro. Alergicy odczują komfort odkurzania z możliwością zastosowania filtra wodnego: zanieczyszczone powietrze jest przepuszczane przez wodę, w której osadzają się śmieci i kurz. Po odkurzeniu woda wraz z zanieczyszczeniami w łatwy sposób jest wylewana z kubełka. Unika się w ten sposób częstych przypadków, w których słabo wydajne filtry papierowe lub tkaninowe przepuszczają część mikrozanieczyszczeń z powrotem do pomieszczenia, utrzymując się w powietrzu i osiadając na meblach.

odkurzacz karcher piorący

Odkurzacz Karcher piorący do powierzchni tekstylnych

 Tam, gdzie znajdują się wykładziny i dywany, ale również kanapy, pokrycia krzeseł czy tapicerka samochodowa, będą miały zastosowanie odkurzacze piorące Karcher. Dzięki osobnym zbiornikom na środki myjące oraz czystą i brudną wodę, czyszczenie powierzchni tekstylnych przebiega sprawnie i szybko. Duża moc ssawy pozwala na zebranie zanieczyszczonej wody, pozostawiając lekko wilgotną, świeżą i czystą powierzchnię. Zarówno brud, plamy, jak i roztocza zostają usunięte, pozostawiając mieszkanie czyste i świeże.