Nowe inwestycje na wrocławskich Krzykach

Tarnogaj to osiedle położone na wrocławskich Krzykach. Jeszcze na początku XX wieku te okolice zostały wyposażone w linię tramwajową, która łączyła dawniejszą wieś o tej samej nazwie z centrum stolicy Dolnego Śląska. Również i dziś, Tarnogaj i jego okolice są doskonale skomunikowane z resztą miasta. Charakter całej dzielnicy zupełnie odmieniły wybudowane tutaj osiedla mieszkaniowe.

Bliskość wielu terenów zielonych takich jak chociażby Park Tarnogajski czy Park Wschodni sprawia, że jest to doskonały teren pod tego rodzaju budowę. Rodziny z dziećmi, które decydują się tutaj zamieszkać, mają wręcz wymarzone miejsce do wypoczynku. W przestrzeni miejskiej trudno o tak dużą ilość terenów zielonych, niemniej jednak zbudowane tutaj osiedle Lokum di Trevi we Wrocławiu z pewnością będzie doskonałym miejscem do wprowadzenia się z całą rodziną.

Rodzinny charakter osiedla

Całe osiedle jest bardzo nowoczesne, a przy tym ma bardzo rodzinny, przyjazny charakter. Na terenie kompleksu mieszkalnego znajdują się tereny zielone i trawniki oraz place zabaw. Wszystko to sprawia że chętnie wprowadzają się tutaj rodziny z dziećmi. Doskonała komunikacja z centrum Wrocławia oraz bliskość wielu wrocławskich uczelni powoduje że w tych okolicach mieszkają również osoby przyjeżdżające do Wrocławia na studia. Na budowanych tutaj osiedlach powstają zarówno mieszkania niewielkie, o stosunkowo niewielkim metrażu, jak i  lokale kilkupokojowe o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych

Komunikacja z centrum

Budowane w okolicach Tarnogaja nowe mieszkania na Krzykach Wrocław są atrakcyjne nie tylko ze względu na bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych ale również z powodu doskonałej komunikacji z centrum. Niedaleko osiedla Lokum Di Trevi przebiega jedna z głównych arterii komunikacyjnych w stolicy Dolnego Śląska – ul. Armii Krajowej. W sąsiedztwie jest co najmniej kilka przystanków tramwajowych oraz autobusowych.