Ceny mieszkań w pięknym Krakowie

bloki lokum vista kraków

Kraków to wspaniałe i malownicze miasto, gdzie z roku na rok powstaje dużo nowych mieszkań, budynków i apartamentów.

Ceny mieszkań w Krakowie

Oczywiście ceny mieszkań w Krakowie tak jak w każdym miejscu w Polsce, uzależnione są od wielkości, jakości i miejsca usytuowania budynku.

Jeżeli chodzi o nowe mieszkania nie należą one do najtańszych. W przybliżeniu średnia cena transakcyjna za 1 mkw.w całym kraju wygląda następująco:

-Warszawa 8 186 zł

– Kraków 6 744 zł

– Łódź 5 206 zł

-Wrocław 6 651 zł

-Poznań 6 687 zł.

Np. dosyć popularne mieszkanie w Krakowie na Ul. Wrocławskiej z własnym gruntem, własnością hipoteczną, użytkowaniem wieczystym to koszt 7 832 – 9 200 zł/m2 brutto.

Budynek ma miejsca postojowe w garażu podziemnym, ogrodzenie, szlaban na wjazdach na osiedle, windę, w pobliżu dwa niezależne place zabaw, ochronę i monitoring.

Mieszkania mają okna pcv 5-komorowe, drzwi antywłamaniowe/ wejściowe, elektryczną 3-fazową kuchnie, domofon i wideodomofon.

 

Lokum Vista – popularne osiedle w Krakowie

Wśród bardzo wielu ofert są też mieszkania Lokum Vista w Krakowie. Wybudowane w spokojnej okolicy, ale dość blisko centrum. Kupić można kawalerki, które śmiało sprawdzą się pod wynajem, oczywiście też większe i mniejsze mieszkania. Przewidziana jest również możliwość zmiany układu na ekonomicznym metrażu, np.osobna kuchnia i dwa pokoje, na więcej pokoi z aneksem kuchennym.

Lokum Vista to kompleks garaży podziemnych, miejsca postojowe, efektowne zabudowy, tarasy, balkony i bardzo dużo zieleni. To nowatorskie podejście architektoniczne.

Często są dostępne oferty promocyjne, więc warto przeglądać strony z mieszkaniami z Lokum Visty.